Polyester Ayakkabı İpliği

polyester ayakkabı ipliği

Tekstil sektöründe önemli bir yeri bulunan ve giyimden ev ürünlerine kadar farklı pek çok alanda efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan polyester ipliklerin ayakkabı ipliği olarak kullanılan modellerine dair detayları bu sayfada bulabilirsiniz.

Özellikle de 150 denye ve 300 denye polyester ipliklerin spesifik  olarak kullanıldığı alandan dolayı aldığı bir isim olan polyester ayakkabı iplikleri, dayanıklı ve kaliteli yapıları sayesinde uzun süre efektif bir şekilde kullanılabilecek ayakkabıların üretimine fırsat tanıyan ürünlerdir. Ayakkabı ve botların dikişinde tercih edilen polyester ayakkabı iplikleri, çeşitli kimyasallara ve dış etkenlere karşı son derece dayanıklı malzemeler üretmenin kapılarını açmaktadır. Pegasus İplik ayakkabı dikiş iplikleri, yüksek verime kolay bir şekilde ulaşmak ve üretimi yapılan ürünlerde farklılık yaratmak adına değerlendirilebilecek polyester iplik modelleridir.

Ayakkabı dikiş ipliği, ayakkabı ipliği ve polyester ayakkabı ipliği gibi farklı pek çok isimle anılan bu 300 denye ve 150 denye polyester iplik modeli, son yıllarda tekstil sektöründe trendler arasına giren malzemeler olarak Pegasus İplik tarafından üreticilere sunulmaktadır.